Proraso Shaving Cream - Wood and Spice
De Wood and Spice Shaving Cream uit de Single Blade series van Proraso, ontwikkeld in samenwerking met barbiers en gemaakt met trots en passie voor het vak.
De Shaving Cream komt in een plastic zak met schroefdop sluiting, je knijpt de scheercreme uit de verpakking om hem vervolgens op te kloppen in een scheerkom. De Scheercreme is verrijkt met essentiële oliën en creert een mooi dik en rijk schuim. Deze consitente dikte van de scheercreme beschermt de huid en laat het mes over de huid glijden, zodat deze niet beschadigd en/of geïrriteerd raakt door het Singe Blade mes.
De Wood & Spice is een warme rijke hout-achtige geur met topnoten van Kaneel & Saffron voor een zekere zachtheid en tederheid.
Neem een kleine hoeveelheid scheercreme uit de verpakking en breng deze in een kom, klop de creme op tot een mooi schuim en breng daarna aan op de baard. Eventjes laten intrekken en je bent klaar om te scheren.
Kenmerken
- Beschermt de huid
- Essentiële oliën