Extro Cosmesi Shower Shampoo - The End
Geef niet alleen je haar, maar ook je huid een goede verzorging en een legendarische geur met deze Shower Shampoo van Extro Cosmesi. De lijn 'The End' is geboren als een productie in beperkte oplage, is permanent genomen in de prijslijst van Extro Cosmesi. De geur van deze shower shampoo is een eerbetoon aan Brut Faberge die gelanceerd is op de markt in 1968.
Geur van Eikenmos, Patchouly, Sandelhout, Tonkaboon, Vetiver, Vanille Geranium, Ylang Ylang, Basillicum, Bergamot uit Calabrië, Citroen, Absinthium Artmisia, Lavendel.
Van de lijn 'The End' zijn ook een aftershave, scheerzeep en solid perfume verschenen en zijn perfect te combineren.
- Masseer in nat haar.
- Laat even intrekken.
- Spoel goed uit.
aqua, magnesiumlaurethsulfaat, natriumchloride, parfum, polyquaternium-7, cocamidopropylbetaïne, cocamidopropylamineoxide, tetranatriumedta, 2-broom-2-nitropropaan-1,3-diol.
Vrij van SLS.
Kenmerken
- Eerbetoon aan Brut Faberge
- Geschikt voor de gevoelige huid
- Respecteert de pH-waarde van de huid
- Bevat geen SLS